diary.

our little group has always been and always will until the end.

17. listopadu 2011 v 19:38 | Natt.
♥ :(
no a je to tu zase. jsem zamotaná v matice. ještě že chodím na to doučování, aspoň trochu to pomáhá. jinak mě to v tý škole vůbec nebaví, ještě že je teď volno. včera jsme uklízeli po prvňákách, jsem zvědavá jestli budou uklízet na konci roku oni po nás :D. na jejich *hroznědrsnoukalbunakterésevšichniožeremejakhovada* se s K. nechystáme, radši si uděláme alkoholové dýchánky při procházce. nepotřebujeme se dívat na někoho kdo je opilý z jednoho piva. ;) zítra mi (snad) přijede D. neviděly jsme se jeden den a už jí musím zas říct tolik věcí. zajdu pro ni na nádraží a potom budeme až do večera u nás v teple ^^ budu pořád mluvit o Evanescence, ona o Pearl Jam, budeme se smát a bude nám fajn. :) to bude všechno, musím si trošku uklidit v pokoji. mějte se krásně, snad se brzo ozvu.

Natt.

dream it. wish it. do it.

5. listopadu 2011 v 22:16 | Natt.
jak trefné ;D
tak! jsem zpátky, doufejte (doufám s vámi) že mě brzo nechytne zas amok a nebude tu černo. co se u mě v posledních dnech dělo? vlastně skoro nic. po třech měsících jsem viděla R. potom ještě jednu věc a taky svou (nejspíš) budoucí školu. když vyjmeme fakt že je oranžová tak se mi tam líbilo. a nejlepší zpráva dne? nebudu dělat přijímačky. všechen strach ze mě opadl, teď už musím jen vymyslet kam dám další dvě přihlášky, ikdyž jsem si na osmdesát procent jistá že mě vezmou tam kam chci. jo a druhá nejlepší zpráva dne byla ta, že fyziku a chemii budu mít jenom půl roku a biologii jen rok. horší byla ta velká tělocvična ze které mám strach už teď :D a třetí nejlepší zpráva dne? budu ve stejným městě s R.! ♥ jo a velice sympatický učitel mi málem rozmačkal ruku. jinak se u mě neděje vůbec nic, ve škole to ujde, matika nakonec nedopadla tak strašně a dostanu jedničku ze zeměpisu. taky jsem si po pár letech začala znovu psát deník, za týden jsem popsala kolem deseti stran, takže proto není tenhle článek vůbec obsáhlý a je vlastně o ničem. mějte se :)

Natt.

say you will or say you won't, open your heart to me.

23. října 2011 v 16:41 | Natt.
nemám co dělat, tak píšu článek. nemám počítač, jsem na notebooku. je docela možné že přijdu úplně o všechno co tam mám. na fotkách co tam mám jsou všechny moje vzpomínky, ach jo. ve škole už to nejde tak dobře, plavu opět v chemii, ale fyzika mi překvapivě jde, aspoň něco se zlepšilo. v pondělí nebo v úterý budeme psát čtvrtletku z matiky, bojím se. ikdyž nemám z matiky horší známku než trojku (když vyjmeme zapomenutý úkol! :D) vždycky na něco zapomenu a mám jen půlku příkladu a pokud tam dá rýsování, což určitě dá tak budu ztracená. někteří si tím vylepšujou známky, ale já spíš zhoršuju. dostala jsem trojku ze zeměpis, v danou chvíli mi prostě nedošlo co s tím. ale i tak ho pořád miluju. včera jsem projížděla různé SŠ a už vím stoprocentně že budu dělat přijímačky, už teď je mi z toho blbě. ale pokud je udělám a vezmou mě tak budu zas jednou nejšťastnější na světě. jinak... co budete dělat o prázdninách? :) můžete mě inspirovat! :D a dneska se nepodepíšu, nejde mi to zarovnat, je to vadný! mějte se :)

hi.

17. října 2011 v 19:26 | Natt.
mám se víceméně dobře, musím se učit chemii a psát matiku, ale tak.. ty necelé čtyři měsíce to učení přežiju. předevčírem jsem byla venku s A. bylo to vtipné, jedly jsme pizzu, ani jedna z nás ji neumí jíst, no a kousek od našeho stolu měl můj táta třídní sraz, což bylo úplně vtipný. ještě tam přišla jedna učitelka co s ním chodila do třídy a my jsme chytaly neuvěřitelný výbuchy. naštěstí se nám podařilo vypadnout bez povšimnutí. venku byla zima, ale i přesto jsme pěkně probraly Tuomase, pomluvily Anette a divný lidi odtud. nevím ani v kolik jsem došla domů, ale klepala jsem kosu a uvařila si hnusnej čaj. no a včera jsem nedělala vlastně nic, bolí mě od rána záda. pořád jsem si nekoupila lístek na Nightwish, ale pohnu si. nakonec si půjdu stoupnout, protože jsem si v duchu řekla všechny plusy a minusy a minusy prostě převažovaly. takže mě tu po 30. dubnu vůbec nečekejte, asi mě ušlapou. právě hledám dny otevřených dveří škol, protože se mi ve středu nechce do školy, takže... mějte se krásně, brzo se ozvu :)

prague, birthday & school.

14. října 2011 v 19:07 | Natt.
dvojka z matiky, ha! ale dneska jsme psali a vypadá to že budu mít pětku, proč ne.
v úterý jsem viděla papír se známkou s chemie, byla tam čtyřka, ale naštěstí mi učitel zapomněl napsat bod takže mám trojku, ještě že tak. maximálně mě baví zeměpis, je to snad jediný předmět ve kterém neusínám a poslouchám učitelku. dneska jsem dostala pětku z němčiny, vůbec to nechápu a chápat nebudu. mám němčinu ráda, ale nějak mě to poslední dobou nebaví. učitelka je poslední dobou děsně nudná, takže tam buď usínám nebo s D. chytáme záchvaty smíchu. jo děsně mě to v tý škole baví, minulý týden jsme chytly v něčem takový výbuch smíchu kdy jsme se nemohly nadechnout. představily jsme si Amy jak hraje podle not a zpívaly si trapné písničky :D škoda že na střední už ji mít nebudu :( znám ji čtyři roky, ale mám ji radši než některé které znám od mala :) a čtvrtého listopadu jedu do RpR. doufám že všechno vyjde a uvidím R. :) a hrozně se těším na prázdniny!
o víkendu jsem byla v Praze, bylo to fajn až na tu hroznou zimu. fotky dám možná na konec článku, pokud se mi bude chtít, jsem poslední dobou děsně líná. v neděli jsem měla narozky, nějak jsem to neprožívala a neprožívám. dostala jsem tunu čokolád a jako největší prase už jsem třičtvrtinu snědla. brzo se nevejdu do dveří. zítra jdu snad ven s A. snad to vyjde, no. konečně vyšlo CD Ev. ale to už určitě víte, protože o tom melu pořád. dobře, to by bylo všechno. mějte se hezky, ty fotky se mi sem nechce dávat, sorry! :D a omlouvám se za děsně "originální" název článku!
Natt

fuck it.

5. října 2011 v 17:47 | Natt.
první pětka, aneb popletený vzorec. zrušme fyziku!
nemám vůbec náladu, myslela jsem že mě nějaká pětka nerozhodí, ale mrzí mě to. prostě jsem to věděla, četla jsem si to a přijdu k tabuli a totálně to poseru. ve chvíli kdy jsem si sedla a zjistila že to mám blbě tak se mi chtělo brečet. nejsem šprt, ale takováhle blbost prostě naštve. a ještě ke všemu když mi učitelka nevěřila že jsem se spletla. neumí nic jiného než ztrapňovat všechny přede všema. debilní škola, debilní všechno. :( zítra máme chemii a jestli budeme psát tak si jdu hodit mašli. nechápu to a chápat nebudu. opravdu by mě zajímalo kdy v budoucnosti budu z názvu dělat vzorec soli, kolikrát si v budoucnosti budu ke kyslíku psát -II a podobný srajdy. aspoň že ta matika mě teď celkem baví, což je co říct. no.. a za dva dny už budu konečně v Praze. v neděli mám narozky, všichni si budou hrát na děsný kámoše, v pondělí si mě zas ani nevšimnou a potom se nemám na co těšit. teda mám, na 14.1. ale to je pořád hrozně daleko. jo vlastně ještě na to, jak mi dojde nové CD Ev ♥♥♥ !!! no nic, půjdu se dívat na prostřeno, skočím do sprchy, podívám se na 21 Grams a nakonec si přečtu něco do školy. tak se mějte hezky, počítám s tím, že se ozvu asi až v neděli :)

Natt.

aghr.

4. října 2011 v 20:30 | Natt.
Tuomas <33
asi budu psát pokaždé když dostanu trojku z matiky, dneska jsem dostala další!
mám nervy. neuvěřitelný nervy. někteří lidi mě stále nepřestanou překvapovat. chci už odtud pryč, být celý týden daleko odtud, přes víkendy vylízat jen v nutných situacích a hlavně ty idiotský lidi nepotkávat. mám chuť do něčeho kopnout, někomu vrazit facku nebo se rovnou jít zahrabat! až jednou nenapíšu víc jak dva měsíce tak mi vybuchla hlava.
konec stěžování. dívala jsem se na koncert Evanescence a zas jsem půlku probrečela. jsem tak šťastná že jsou zpátky. za pět dní má Terry narozeniny (to že já taky je jen menší detail, letos je nehodlám nějak extra slavit, ikdyž jsem sice chtěla, ale...) a za čtyři dny jedu do Prahy! ♥ těším se, neuvěřitelně moc. možná se v pátek ještě ozvu, ale nic neslibuju. kdyžtak potom v neděli vám tu naházím určitě velice kvalitní fotky :D chci fotku u Lennonovy zdi, ta z června je poněkud..nepoužitelná. měla bych končit, mám hlad, musím do sprchy a taky ybch se měla podívat na dějepis, ale na ten se vyprdnu. tak se mějte líp než já, v příštím článku už snad nebudu vynervovaná.

Natt.
jo a nemám ráda když mi někdo říká Aneto. :/

untitled.

30. září 2011 v 19:38 | Natt.
uvidím Tuomase Holopainena! Nightwish přijedou do Prahy! (lístky si musím koupit tajně, táta by mi to jinak určitě nedovolil. a nevím jak pojmenovat článek, takže..
dostala jsem další trojku z matiky, hráli jsme poslední dvě hodiny divnou hru, která mě bavila. třídní měla blbou náladu a konečně jsme se snad ukončili dohady o tričkách. zítra budu celý den s D. nevím co budeme dělat, ale hlavně že se nebudu nudit. dneska jsem byla u babičky, pokecala jsem si s ní o všem, prodrbaly jsme všechny a to je hlavní. sotva jsem přišla domů vybafl na mě znechucený obličej bratra a nálada byla víte kde. ale ten termín koncertu to sakra vylepšil. teď se jen modlit ať ve stejný den nebo měsíc nepřijedou Evanescence, jinak mě asi klepne a budu se muset rozpůlit. jasně, samozřejmě bych dala přednost Evanescence. no, ale jinak doufám, že se mi Mr Holopainena povede odchytit, protože on je úplně... prostě náš Tuomas ♥ nejradši bych tam byla s A. a házela po Anette ananasy! (nemám ji ráda, babu jednu, ale kvůli tomu klávesákovi přežiju i její šmoulí hlas) jo a docela přemýšlím nad tím, že si půjdu sednout. je sice pravda, že lidi kteří sedí nezvednou tu svoji línou prdel a jen čumí, ale nechci být ukopaná stádem metalistů :( :D teda jako abych to objasnila... já je mám některé ráda, ale někteří jsou děsně agresivní! :D a klidně si tam stoupnu a budu si vyřvávat Nemo (vím že to Anette zkazí tak se ji bdu snažit přeřvat, vůbec nevím proč zpívá songy které sednou jenom Tarji! :D), ať si lidi čumí, stejně mě už nikdy neuvidí! :D to by bylo všechno, jdu si vzít něco k jídlu a potom si budu s někým povídat. mějte se, mám vás ráda. ♥
Natt.

is this real?

27. září 2011 v 18:49 | Natt.
dostala jsem trojku z matiky a ještě nemám žádnou pětku, pořád je důvod ke slavení!
poslouchám my immortal a kroutím hlavou nad některýma lidma, jak na mě poukazujou ve svých komentářích a myslí si že jsem úplně blbá. haha, už jenom devět měsíců, potom už mě tu uvidí jenom o víkendech a možná ani to ne! jinak mám fajn náladu, ale nepřeju si momentálně nic jinýho než aspoň dvanáct hodin nerušenýho spánku. příští týden mám narozeniny, jedu do Prahy, dám si za všechny Starbucks, prolezu tisíc obchodů a polezu tím všem na nervy, budu ve stejnym městě s Hurts, zajdu si zavzpomínat k Tesla areně, vyfotím milion nic neříkajících fotek a bude. ve škole je všechno divný, nějak ty lidi ani po měsíci nepoznávám, jako by to ani nebyli oni, jako bych byla úplně někde jinde a né v té svojí třídě ve druhém patře. no, možná tomu jednou uvěřím. někteří se fakt děsně změnili, už nejsou na každodenním pořádku hádky o ničem. jasně, hádáme se, ale ne o úplných kravinách. pomalu mi začíná docházet, že za devět měsíců budu mít základku za sebou. svým způsobem mi bude chybět každý z nich, ikdyž některé zrovna dvakrát nemusím. zítra jede táta do Olomouce, musím mu říct že by mi mohl do KFC zajít pro twistera, do 29.9. mi platí že ho mám zadarmo ^^ a potom nemám být tlustá! no, to asi bude všechno, brzo se ozvu, snad :D

btw. jestli si stále pamatujete na pana X. tak o něm nebudu momentálně nic psát, protože prostě...... no nic.

and now i'm lost in paradise.

21. září 2011 v 20:26 | Natt.
dostala jsem jedničku z matiky, jdeme slavit!
okay, mám se fajn, jsem sice unavená a je mi špatně, ale nějak mi to náladu nekazí. dneska jsem se byla fotit na občanku a na průkazku na bus, no nevypadám tam jak vůl? samozřejmě že vypadám. včera jsem totálně podělala chemii, pokud budeme zítra psát tak to dopadne asi stejně špatně. naopak z dějáku který mi nikdy nešel jsem dneska dostala jedničku a v pondělí dostanu další. aspoň něco. už přestanu o škole, jinak bych se asi možná rozčílila. no..akorát že nevím o čem psát. hlavně že jsem si ve škole v hlavě dávala dohromady všechno co napíšu. dobře, ještě něco ke škole. začínají mě bavit jindy nudné přestávky kdy s holkama pozorujem ze třídy lidi na chodbě. dneska jsme pozorovaly učitele chemie, který na nás pořád čučí jak kdyby neměl na chleba (sice ho dneska měl na svačinu, ale shodly jsme se na tom, že mezi dvěma chlebama neměl nic víc než svoje hlavolamy - potom začal s plnou pusou ječet. se dřevem v puse se musí ječet vážně zajímavě!) jo, holky mi budou vážně chybět. ale nehodlám zahodit přátelství jen kvůli tomu že se neuvidíme každý den :) ha, dobře.. pořád musím pozorovat lístky na Tarju který jsou sice hrozně ošklivý, ale miluju je! ♥ už jenom 115 (?) dní. a v sobotu uvidím po dvou měsících B. ! ♥ no, to bude všechno, nebo ještě napíšu něco co nechci a bude průser :P mějte se krásně, snad se brzo ozvu.

Natt.

say it's over. yes, it's over, but i need you anyway. say you love me, but it's not enough.

15. září 2011 v 20:22 | Natt.
poslední článek ze třetího září? to není zas tak dlouhá doba a tenhle článek tu bude asi taky tvrdnout dlouho. můj život je poslední dny fakt zajímavý, ale většinu z toho sem psát nechci a když už bych něco chtěla tak se mi nechce. do školy chodím teprve čtrnáct dní a už mi to leze na nervy. ráno se přemáhám abych vstala, ve škole se snažím neusnout a ze školy chodím unavenější než kdy dřív. chytám nervy na učitele chemie, který nám neustále do něčeho kecá, má debilní kecy a vůbec.. nemám ho ráda odjakživa. ještě že zítra nemáme ani jeho, ani jeho manželku. uf, miluju pátky.
poslouchám Evanescence. jak překvapivé. jak jsem vám tu v červenci psala, že upřednostňuju Evanescence před Tokio Hotel tak teď už je to úplně jasné. mám je pořád ráda, jasně, ale už to opravdu není to co to bývalo (nemyslím teď vzhled, to je mi opravdu u zadní části těla, ať si klidně vytetuje Bill na čelo Hello Kitty, žejo.) přijdou mi jiní a Ev jsou prostě tak... tak strašně fajn. vím, neznám je, ale.. strašně mě vždycky dojímá jak si Amy normálně povídá s fans, dělá všechno pro to aby měli všichni podpis, každého obejme a netváří se u toho jak kyselý zelí. jednou bych jí chtěla říct jak moc ji mám ráda. nebo ji aspoň viděla na vlastní oči.
no..tak jsem se vypsala, teď mi došlo že jsem vám sem nedala ani klip k what you want (já vím že to nikoho asi nezajímá, ale je to jen a jen můj blog, takže.. :*)

není to jejich nejlepší klip, možná jsem čekala víc :) pořád u mě vede Everybody's fool.

happy.

3. září 2011 v 19:54 | Natt.
tak jsem si včera dala zase Harryho v kině. nejdřív jsem šla s K. se kterou jsme měly místa v šestý řadě, ale nakonec jsme se přemístili za čtvrtkou mých spolužáků. ještě předtím jsme potkaly A. kterou jsem strašně dlouho neviděla :) film jsem nějak moc nevnímala, protože vedle mě seděl někdo úžasný v zeleném tričku, který mi potřeboval sdělit hodně věcí :D ♥ Hp jsem vnímala až když Voldy zařval kletbu a já musela zadržovat smích, protože to nikomu nepřišlo vtipný :D potom byl najednou epilog, my šli ven a všem byla zima, což jsem nechápala. přitom oni byli oblečení a mně v šatech bylo horko. kdoví kdo za to může ;) haha, potom jsme stáli před obchodem s M., K. a H. a H. mě děsně štval :D
co se týká školy. zatím je to v pohodě, ale.. když jsem si tam ve čtvrtek sedla, cítila jsem se zvláštně. buď mě nechtěl nikdo naštvat hned první den, nebo si začínají uvědomovat že to je posledních deset měsíců. asi to bylo to první, protože hned v pátek jsme se málem pohádali. jo a změnil se nám učitel na chemii, jsem přesvědčena, že to nebudu zvládat.
a za 133 dní jdu na Tarju! ♥ strašně moc se těším, vůbec se mi nechce věřit tomu, že si splním další sen :') jo a nechci se chlubit, ale budu mít steelky které jsem vždycky chtěla :D no nic.. mějte se moc, moc krásně :)

Natt.

i can't see your star.

19. srpna 2011 v 21:32 | Natt.
snažím se zbavit závislosti na last.fm, dívám se na harryho pottera a pořád si prohlížím pohled od sestřenky z norska. odjela teprve před týdnem, ale je mi po ní smutno už teď. a taky jí to norsko nehorázně závidím :D přemýšlím co budu dělat příští týden, kromě dávání dohromady věcí do školy toho moc nemám a nechci se nudit no. kdybyste věděli do čeho píchnout tak dejte vědět. v neděli jedeme s tátou a bráchou do aquaparku a potom si jedu koupit šaty :) tak jsem zvědavá jestli něco seženu. dneska nemám nějak co psát, až se bude něco dít rozepíšu se. mějte se krásně.

Natt.

somewhere beyond the pain there must be a way to believe we can break trough.

9. srpna 2011 v 22:07 | Natt.
jak se máte zlatíčka? já celkem fajn, hádám se s M., nutí mě jít k doktorovi kvůli tomu že mi křuplo v uchu a kvůli tomu jsem určitě neplodná ;D. zítra s ní jdu ven, asi ji bdu muset přizabít. ach, jak se na ni těším. ♥ neviděla jsem ji měsíc, dá se říct že jsme se nebavily no. ještě že už je to pryč. půjdeme si sednout na lavičku, zapneme si hey you a budeme zpívat, budeme se smát, budeme si povídat a bude nám fajn. děsně se těším do školy a nevím proč. těším se na hodiny angličtiny a přiblblé xichty které v hodinách dělám na D. a vysmáté obličeje které na mě dělá ona, na řev naší třídní učitelky, na každodenní vyčítání našich chyb, na stěžování si učitelů a hlavně na ty jeho oči. ♥ neviděla jsem ho od třicátého června a chybí mi. ikdyž si to nechci přiznat tak chybí. snažím si namluvit že mám přes prázdniny duševní odpočinek, ale.. achjo. no, to je jedno. dneska jsem si psala s kamarádem, kterého mám děsně ráda, viděla jsem ho naposledy před dvěma lety a nepsali jsme si taky pěkně dlouho. jsem ráda že mi napsal ;) nevím co ještě psát, snad jen že se těším až oslavím svoje narozeniny s těma které mám nejradši. ale na ten věk se opravdu netěším, fuj. vím že to je jenom číslo, ale i tak, patnáctka se mi nelíbí :D no nic, mějte se krásně. zas se určitě ozvu, jen nevím kdy :) jo a děsně mě štve že jsem neviděla nikoho z vás! :'( kdy už mám čas já tak nikdo jiný čas nemá, škoda :( snad někdy...

Natt.

come on and show them your love, rip out the wings of a butterfly.

29. července 2011 v 23:42 | Natt.
dneska jsem svému tělu dopřála nějaký ten pohyb. pár minut po jedenácté jsem dostala hlad, tak jsem vytáhla kolo a jela k babičce. jak známe babičky, vždycky mají tunu jídla. a jak známe Natt, vždycky musí mít plný žaludek. výsledek si jistě odvodíte. já snad radši ani nechci vědět co jsem všechno snědla. tudíž můj pohyb byl naprosto k ničemu a když jsem jela domů, začalo na mě ještě ke všemu kapat. potkala jsem tátu v autě což mě namíchlo ještě víc :D ale možná takové vyjížďky za jídlem budu praktikovat častěji. kdoví co budu dělat zítra a celý příští týden. mám volno, bráchu hlídat nemusím tak jsem zvědavá co vymyslím. letos mi ani nevadí že už je půlka prázdnin pryč. ne že bych se těšila na ty lidi (ok, na některý jo, ale jen pokud se přestanou chovat tak jak se chovají.) ale.. aspoň se nebudu nudit. teda ne doma. jsem zvědavá co budu říkat v půlce září, to už toho mám většinou dost. právě poslouchám HIM a přemýšlím nad sebevědomím některých lidí, nad tour Evanescence, nad tím jak budu třídit ty moje došlé pohledy, jestli už půjdu spát nebo se budu dívat na film. asi půjdu spát, nebo spíš přemýšlet a dívat se do stropu. dobrou noc.

Natt.

and i'm alone now.

28. července 2011 v 19:31 | Natt.
to chci :D

opět jsem si dneska překopala nástěnku a zas se mi to nelíbí, achjo. sundala jsem všechny plakáty v pokoji a nechala jsem tu jen dva. a asi to tak zůstane už navěky :D jinak.. jak se máte? já, dalo by se říct, celkem fajn. neužívám si prázdniny tak jak bych chtěla, ale nenudím se. aspoň teď ne. celé dny se dívám na seriály, už jsem stihla pět řad komisaře rexe, který mě naprosto bere. už od mala a nemůžu se toho zbavit. až se dodívám tak se chystám na house. s mým válením u seriálů souvisí taky moje nekonečné přejídání se kterým bych měla něco dělat, nebo se na začátku září nedokutálím do školy - což by mě sice nemrzelo, ale vypadat jak sud od piva se v případném dokutálení opravdu nehodí vzhledem k situaci s mým milým.. spolužákem, který někam zmizel a objeví se bůhví kdy. taky řeším problém s šaty, které potřebuju, ale mám obavu že se do žádných nevejdu, což by bylo špatné. myslím že od srpna začnu držet dietu :D na druhou stranu jsem vyřešila problém s vlasy, možná toho budu litovat, ale tak co. vlasy dorostou a barva se vymyje a bude všechno jako dřív :) no. to by asi bylo všechno, nevím co psát. mám zase hlad :-X ale budu se ovládat, slibuju :D mějte se hezky. a.. název článku vůbec neřešte, už nevím jak články pojmenovávat tak jsem napsala to, co jsem zrovna slyšela ze sluchátek :D

Natt.

i can't imagine my life without you.

24. července 2011 v 20:18 | Natt.
občas nechápu svoji mámu. nic ji nevyčítám, jen mě prostě mrzí že mi zakázala něco na co jsem se hrozně dlouho těšila. že kvůli blbému zákazu neuvidím holky. já vím že jsou zákazy od toho aby se porušovaly, ale tohle nepůjde. achjo :(( asi teda odhadnete jakou mám náladu. jinak před pár hodinama jsem se vrátila od nejlepší Andrejky ♥ bylo to děsně fajn, jen to moc rychle uteklo. nejradši bych tam zůstala navždycky. nejradši bych odstěhovala některé lidi a nastěhovala si sem ji. štve mě že je tak děsně daleko. ve čtvrtek jsem přijela do RpR pár minut po jedenácté a tam stála ona. ♥ posledních pár měsíců jsem asi nebyla šťastnější. šly jsme do lidlu a stal se mi zas trapas. nechápu, že se mi vždycky musí něco stát :D heeh, potom jsme jen tak chodily, šly na pizzu a potom jely k ní domů. večer jsme ještě s P. šly na kofolu, probíraly zajímavé věci, smály se, jedly pendreky a tak. potom jsme se s A. dívaly na film, bylo to teda pěkné nechutné. skoro do tří jsme si povídaly a potom šly spát. v pátek jsme se vzbudily kolem deváté, po snídani jsme se dodívaly na film, hrály crazy penguin (jo, jsme na tom závislé), šly jsme na oběd a potom jely do VK, kde jsme počkaly potom na R. a šly na dětské hřiště :D tam jsme byly až do pěti, potom jsme šly na autobus a jely k A. kde jsme chvilku byly, pak jsme šly ven s P. byly jsme na houpačce a na trampolíně, kde nám příšerně hráblo. chudáci lidi, když jsem z ničeho nic zakřičela "taaaaam jeeee Biiiiiiiiiiiill" :D přišly jsme kolem deváté, chvilku jsme byly na Fb a potom jsme si zase zaply film, který jsme v půlce vyply, protože se nám chtělo spát. v sobotu jsme vstaly v jedenáct, naobědvaly jsme se a jely jsme za R. u které se pak A. rozhodla že musíme jet na zmrzlinu :D tak jsme jely. pak jsme celou dobu seděly na lavičce, fotily se, dělaly divná gesta na auta a tak, no. pak jsme dojely k A. chtělo se nám spát. byly jsme na netu v mobilu a ležely. pak jsme v mém mobilu objevily dokonalou věc. něco řeknete a ono se vám to něco vyhledá na googlu. strávily jsme s tím skoro hodinu když jsme do toho pořád říkaly něco o Geoškovi a podobně :D pak jsme se dozvěděly že.. umřela Amy Winehouse a fakt jsme z toho dost nechápaly. nějak to nechápu do teď, je to..zvláštní. ikdyž jsem nebyla žádná její velká fanynka, je mi to líto. je mi líto každého talentovaného člověka kterému se něco stane. potom jsme si povídaly a děsně jsme se bály. fakt jsem se strachy klepala. vlastně ani nevím čeho jsme se bály, asi toho o čem jsme mluvily. achjo. dneska jsme se vzbudily kolem deváté, šly jsme na face, hledala jsem A. něco na nevolnost (to bylo tak velmi zajímavé, když mi vyjížděly samé těhotenské nevolnosti.) potom se jí udělalo nějak zázračně dobře, sledovaly jsme divné lidi na youtube a já jsem pořád sledovala hodiny. chtěla jsem aby se zastavil čas. potom pro mě přijel táta. (jsem ráda, ve vlaku nebo v buse bych asi vybrečela potok, protože by mě neměl kdo rozesmát.) naposledy jsem obejmula A. a jeli jsme. v autě jsme s tátou poslouchali Evanescence, Tarju a Nirvanu. ♥ mám ráda když vždycky někam jedeme a já se s tátou nehádám, povídáme si o všem možném a já jsem vždycky šťastná z toho že mám toho nejlepšího tátu. :) achjo, budu končit, mám slzy v očích jak z toho jak se mi stýská tak z toho zítřka :( mějte se jak nejlíp to jde, mám vás ráda ♥

Natt.
p.s. nesnáším lidi co jsou děsně opilí z jednoho frisca.

bye. ;D

20. července 2011 v 16:39 | Natt.
zítra odjíždím za mou spřízněnou dušičkou (které přivezu škopíka. :D) a vrátím se v neděli, takže se tu mějte zatím krásně ♥

show must go on.

18. července 2011 v 13:24 | Natt.

v pátek jedu do VK, konečně! fakt se těším až odsud vypadnu, štvou mě tu úplně, ale úplně všichni! konečně budu tam kde to mám ráda. už aby to bylo! ♥ pokud vše vyjde, tak dokonce nebdu muset jet tím hnusným autobusem a cestou pojedu s tátou ještě do olympie. haha, musí mi to vyjít. a potom v RpR konečně umačkám tu moji ♥ :')) budou to nejlepší dny z prázdnin. potom další týden jedu snad (..naši říkají uvidíme.. ale to se změní na "můžeš jet, ale dávej na sebe pozor prosimtě." :D) do Ostravy :) ♥ potom se ještě musím domluvit někdy s Luci, chtěla bych ji vidět :) no a s váma ostatníma taky samozřejmě :D dvacátého srpna nejspíš jedu do prahy za sestřenkou a jen tak se nehodlám vrátit do tohodle stereotypu. možná pojedu i s tátou na slovensko, ale spíš ne, zas týden po horách lozit nepotřebuju :D budu končit, zas musím uklízet v pokoji a potom se asi půjdu projít :) pa ♥

Natt.

sad.

16. července 2011 v 21:39 | natt
nemám ráda když na mě všechno padne. když nedokážu nic jinýho než sedět a dívat se do blba. omlouvám se, ale teď článek opravdu dohromady nedám. nejradši bych byla aby už byl ten pitomej říjen. nebo leden. nebo nevím... mějte se líp než já. ♥

Natt

and voldemort is dead.

15. července 2011 v 12:41 | Natt.

nechápu ubohost některých lidí. snažím se to přehlížet, ale nejde to. aspoň že za týden touto dobou už budu s mojí dvojčečí sestrou :D ♥ nemůžu se dočkat, neviděly jsme se už dlouhých 7 měsíců ^^ někdy přes týden musím ještě do Olomouce a tak. doufám že ten týden rychle uteče. zítra by mi mohla přijet D. musím jí ještě zavolat a zeptat se jí. myslím, že se prázdniny začínají aspoň trošku rozjíždět. mimochodem..dneska mi přišel pohled z USA a včera z Německa :)
včera jsme byly s B. na HP (poslední článek kde o něm píšu, slibuju.) samozřejmě jsem se tam nezapomněla rozbrečet z toho že už to končí :D stalo se nám za včerejšek dost divných věcí, myslím že to tu psát radši ani nebudu, ještě by se nám všichni smáli :D deprimovaly nás nápisy "it all ends". jsem ráda že jsme se po třech měsících viděly :) jinak harry byl fakt krásnej (teda spíš ron byl krásnej žejo.) a bylo mi děsně líto freda.
s tátou jsem se potom v autě bavila o hodně věcech, už ví že jdeme na tarju, že chci k narozeninám CD evanescence a že kdyby náhodou přijeli do Čr tak tam samozřejmě taky jdu. haha a všechno s úsměvem dovolil :) mám to ale hodného tatínka. mít rodiče kteří by mě nepustili ani do vedlejšího města tak bych asi brzo zešílela. budu končit, musím se jít najíst, vyvenčit psa, uklidist si pokoj a potom zavolám té mojí D. brzo se ozvu ^^

Natt.

‎harry potter is my childhood, thank you j.k rowling.

13. července 2011 v 16:16 | Natt.
"Bude v pořádku," zašeptala Ginny.
Když se na ni Harry podíval, stáhnul roztržitě svou ruku a dotkl se jizvy ve tvaru blesku na svém čele.
"Já vím, že bude."
Jizva ho nebolela už devatenáct let. Vše bylo v pořádku.


absolutně mě tyhle prázdniny nebaví. zítra jdeme na HP. děsně mě štve že už to končí, potter mě provázel celým dětstvím. první hra kterou jsem kdy na počítači hrála byla právě harry potter a kámen mudrců. myslím že to v tom kině asi obrečím. momentálně piju shock s bublinkama a bublá mi z toho břicho. během chvilky by měl přijet strejda, kterého nemám ráda a to, že přijede jsem se dozvěděla teprve před půl hodinou. večer mi máma obarví hlavu, vracím se ke své hnědé. právě poslouchám druhou ukázku od Evanescence.the other side. no. what you want se mi líbí víc. těším se na pátek, bude další ukázka ;D ale myslím, že mou lásku k want you want nepřekoná už žádný song z nového CD. :D ♥ ale těším se. strašně moc, to snad ani nejde popsat. jo. jsem blázen, ale že bych se za to styděla? ne. řekla bych za co bych se styděla, ale nechci popudit většinu lidí :D budu končit, jdu se najíst než přijede strejda. ;) mějte se ♥

what you want :)
Natt.

how could i have burned paradise? how could i - you were never mine.

11. července 2011 v 15:16 | natt

dočkala jsem se. what you want. je to naprosto.. weniqfbeqobgoqeg. jinak se k tomu vyjádřit nedokážu. chtěla bych, aby přijeli do ČR, chtěla bych slyšet a vidět tu dokonalou. doufám že se to jednou splní, achjo. ♥ asi si většina lidí říká, že je mám teď radši než TH. a přiznám se, že to je možná pravda. ale mě to zas chytne až se kolem TH něco začne dít. protože s něma přestat nějak nelze. :D ♥
dneska jsem vstala ve dvanáct, zdálo se mi že mě Kaulitz starší chce zabít, takže úžasná noc. udivuje mě, jak jsou lidi udělaní z každé bouřky. já každou prospím a to že byla bouřka se dozvím vždycky až na fb, no. taky mě udivuje můj pes, který dokáže prospat celý den a noc. udivuje mě tolik věcí.
už jenom tři dny do HP a do toho až po třech měsících uvidím B! ♥ možná se v nejbližší době zas ozvu s nějakou úžasnou novinkou :D

save me from the nothing i’ve become.

9. července 2011 v 23:25 | Natt.


ahoj ^^
listuju v diáři, poslouchám moje nejmilovanější evanescence, měla bych uklízet a přestává se mi chtít spát. nemůžu se dočkat kousku jejich singlu, vážně ne. nemůžu se dočkat až uslyším tu "moji" dokonalou ♥ možná se toho pondělka ani nedožiju a už vůbec se nedožiju 4.října. dostanu na narozeniny jeden z nejkrásnějších dárků, jejich nové CD ♥ možná bych se měla přestat rozplývat.
chtěla jsem se nejdřív vyjádřit k Tomovi a R. ale nakonec k tomu napíšu jen že pokud je to pravda tak mu to přeju, myslím že si to zaslouží :) všichni si to zaslouží a byla bych šťastná kdyby se poslední zbytky fanynek typu *tomíšekmáholkujduskočitzestřechy* někdy uklidnily :D
včera jsem byla u D. a skončila jsem v borůvkách. všechno mě svědí a škrábe ještě teď. jo a ve čtvrtek jdeme s B. na Harryho, nemůžu se dočkat! ♥ a.. "už" za třináct dní uvidím A. ♥ těším se jak malá!
včera mi přišel první pohled od slečny z Litvy. jo byla jsem ráda, div jsem neskákala štěstím. zjistila jsem, že se poslední dobou raduju z maličkostí. mohla bych končit, stejně nevím co tu psát a svou radost vám tu docpávat nebudu, ještě byste si o mě mysleli bůhví co. (ikdyž, to si už určitě myslíte :D) mějte se ♥

Natt.

i know, that it's hard to be stuck with people that you love.

6. července 2011 v 19:13 | Natt.
ahoj. tak jak se máte dneska? já vlastně celkem fajn, až na pár věcí. dneska jsme se byly s M. koupat, bylo to fajn, celkem jsme si to užily :) nevím proč, ale totálně miluju jízdu na tobogánu. mohla bych na něm jezdit donekonečna. nějak před třema hodinama jsem přijela domů, jsem unavená, ale konečně mám za sebou to, čeho jsem se tak bála. říct našim o nehodě s mobilem. nakonec jsem to opravdu svedla na bazén. táta na mě byl asi docela naštvaný jak jsem viděla, ale přešlo ho to. no, maminku raději vynechám, v té se asi vaří ještě pořád krev.
poslední dobou pořád jenom přemýšlím, jsem přecitlivělá a celkově nějaká divná. nechápu strašně moc věcí a nevím jestli je chápat chci. naopak vím tolik věcí o kterých jen tak někdo neví, ale.. taky nevím jestli je chci vědět nebo bych o nich raději nikdy neslyšela ani hlásku. zajímalo by mě jen, proč je život nespravedlivý. asi to k němu prostě patří. ale bolí to. a moc to bolí. nemyslím, že byste z tohoto vyčetli nějakou situaci a ani nechci. nechci o ní mluvit s nikým, bojím se o tom s někým mluvit, vysmál by se mi. už jsem na něco ale došla. za nespravedlonost života v tomto případě asi můžu já.
teď už nějaké pozitivnější věci. zítra to bude rok co jsem se poprvé viděla s Luci :) huu, musím ji vidět i letos. všechny musím vidět, jen nevím jak to stihnu :D musím končit, brácha otravuje -.- mějte se. ♥

 
 

Reklama