about.

about me.

12. září 2010 v 14:03 | Natt.

ježiš to je divný. nevím co o sobě napsat :D nemám ráda své jméno tudíž jsem pro vás Natt. je mi patnáct. jsem prcek, měřím pouhých 158 centimetrů, vážím snad dvě tuny a místo toho abych s tím něco dělala tak mám čím dál větší úchylku na jídlo. před pár lety jsem totálně propadla Evanescence a o trošku později Tokio Hotel. za svůj vzor považuju Amy Lee, kterou bych ráda jednou viděla. dále obdivuju paní Tarju Turunen, která mě naprosto uchvátila svým božským hlasem. hdně lidí si myslí, že jsem někde nechala zaseklou sekeru, protože opravdu nemiluju rádoby disney hvězdičky typu Demi Lovato a Selena Gomez.
no..ještě něco ke mně. nedokážu si život představit bez rodiny, přátel a hudby. potom taky bez kafe, čokolády, mobilu, foťáku a hodně dalších věcí, až si vzpomenu tak je dopíšu :D
nesnáším nevěru, lži (ikdyž milosrdná lež se někdy použít musí :D), kopírky, lidi od nás z města a vůbec celé naše město. pokud byste se chtěli na cokoli zeptat, piště na můj formspring → http://www.formspring.me/NattLee96 ;)
 
 

Reklama