dream it. wish it. do it.

5. listopadu 2011 v 22:16 | Natt. |  diary.
jak trefné ;D
tak! jsem zpátky, doufejte (doufám s vámi) že mě brzo nechytne zas amok a nebude tu černo. co se u mě v posledních dnech dělo? vlastně skoro nic. po třech měsících jsem viděla R. potom ještě jednu věc a taky svou (nejspíš) budoucí školu. když vyjmeme fakt že je oranžová tak se mi tam líbilo. a nejlepší zpráva dne? nebudu dělat přijímačky. všechen strach ze mě opadl, teď už musím jen vymyslet kam dám další dvě přihlášky, ikdyž jsem si na osmdesát procent jistá že mě vezmou tam kam chci. jo a druhá nejlepší zpráva dne byla ta, že fyziku a chemii budu mít jenom půl roku a biologii jen rok. horší byla ta velká tělocvična ze které mám strach už teď :D a třetí nejlepší zpráva dne? budu ve stejným městě s R.! ♥ jo a velice sympatický učitel mi málem rozmačkal ruku. jinak se u mě neděje vůbec nic, ve škole to ujde, matika nakonec nedopadla tak strašně a dostanu jedničku ze zeměpisu. taky jsem si po pár letech začala znovu psát deník, za týden jsem popsala kolem deseti stran, takže proto není tenhle článek vůbec obsáhlý a je vlastně o ničem. mějte se :)

Natt.
 


Komentáře

1 Eillienessis Eillienessis | Web | 6. listopadu 2011 v 15:27 | Reagovat

Deník jen a jen schvaluji,je to úžasná věc:).Nevěděla jsem,že máš něco i protí oranžové,já myslela,že ty nerada pouze žlutou:D.
Je skvělé,že nemusíš dělat přijímačky,člověku se hned uleví,když ví,že by měl mít jen jakž takž dobrej průměr.A to ulití z bižole a fyziky s chemií ti teda závidím:D.Pravda,já nebudu mít fyziku,chemii ani biologii ve čtvrťáku,ale stejně si z biologie budu muset vzít seminář,jelikož z ní budu nejspíš maturovat,ale tak hlavně že už se nebudu otravovat s tou fyzikou  a chemií:).
a ten výrok je skutečně trefnej;D.

2 Eillienessis Eillienessis | Web | 6. listopadu 2011 v 16:15 | Reagovat

jak já tu zelenou nenávidím!:D
Máš recht,docela mi stýská po tom Tomově ojíždění kytar a tak celkově po tom všem:D...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.