untitled.

30. září 2011 v 19:38 | Natt. |  diary.
uvidím Tuomase Holopainena! Nightwish přijedou do Prahy! (lístky si musím koupit tajně, táta by mi to jinak určitě nedovolil. a nevím jak pojmenovat článek, takže..
dostala jsem další trojku z matiky, hráli jsme poslední dvě hodiny divnou hru, která mě bavila. třídní měla blbou náladu a konečně jsme se snad ukončili dohady o tričkách. zítra budu celý den s D. nevím co budeme dělat, ale hlavně že se nebudu nudit. dneska jsem byla u babičky, pokecala jsem si s ní o všem, prodrbaly jsme všechny a to je hlavní. sotva jsem přišla domů vybafl na mě znechucený obličej bratra a nálada byla víte kde. ale ten termín koncertu to sakra vylepšil. teď se jen modlit ať ve stejný den nebo měsíc nepřijedou Evanescence, jinak mě asi klepne a budu se muset rozpůlit. jasně, samozřejmě bych dala přednost Evanescence. no, ale jinak doufám, že se mi Mr Holopainena povede odchytit, protože on je úplně... prostě náš Tuomas ♥ nejradši bych tam byla s A. a házela po Anette ananasy! (nemám ji ráda, babu jednu, ale kvůli tomu klávesákovi přežiju i její šmoulí hlas) jo a docela přemýšlím nad tím, že si půjdu sednout. je sice pravda, že lidi kteří sedí nezvednou tu svoji línou prdel a jen čumí, ale nechci být ukopaná stádem metalistů :( :D teda jako abych to objasnila... já je mám některé ráda, ale někteří jsou děsně agresivní! :D a klidně si tam stoupnu a budu si vyřvávat Nemo (vím že to Anette zkazí tak se ji bdu snažit přeřvat, vůbec nevím proč zpívá songy které sednou jenom Tarji! :D), ať si lidi čumí, stejně mě už nikdy neuvidí! :D to by bylo všechno, jdu si vzít něco k jídlu a potom si budu s někým povídat. mějte se, mám vás ráda. ♥
Natt.
 


Komentáře

1 Marry. Marry. | Web | 1. října 2011 v 23:48 | Reagovat

ti Nightwish♥, doufám, že se na ten koncert dostanu! Akorát nechápu, co máte všichni proti Anette :D ano, Tarja je Tarja, ale Anetee podle mě taky není vůbec špatná.

taky bych chtěla trojku z matiky :(

2 Kattýý* Kattýý* | 4. října 2011 v 18:56 | Reagovat

3ka je dobrá Natty:))^ a debatu o tričkách ti absolutně nezávidím, ještě že už je to za mnou :DDDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.