happy.

3. září 2011 v 19:54 | Natt. |  diary.
tak jsem si včera dala zase Harryho v kině. nejdřív jsem šla s K. se kterou jsme měly místa v šestý řadě, ale nakonec jsme se přemístili za čtvrtkou mých spolužáků. ještě předtím jsme potkaly A. kterou jsem strašně dlouho neviděla :) film jsem nějak moc nevnímala, protože vedle mě seděl někdo úžasný v zeleném tričku, který mi potřeboval sdělit hodně věcí :D ♥ Hp jsem vnímala až když Voldy zařval kletbu a já musela zadržovat smích, protože to nikomu nepřišlo vtipný :D potom byl najednou epilog, my šli ven a všem byla zima, což jsem nechápala. přitom oni byli oblečení a mně v šatech bylo horko. kdoví kdo za to může ;) haha, potom jsme stáli před obchodem s M., K. a H. a H. mě děsně štval :D
co se týká školy. zatím je to v pohodě, ale.. když jsem si tam ve čtvrtek sedla, cítila jsem se zvláštně. buď mě nechtěl nikdo naštvat hned první den, nebo si začínají uvědomovat že to je posledních deset měsíců. asi to bylo to první, protože hned v pátek jsme se málem pohádali. jo a změnil se nám učitel na chemii, jsem přesvědčena, že to nebudu zvládat.
a za 133 dní jdu na Tarju! ♥ strašně moc se těším, vůbec se mi nechce věřit tomu, že si splním další sen :') jo a nechci se chlubit, ale budu mít steelky které jsem vždycky chtěla :D no nic.. mějte se moc, moc krásně :)

Natt.
 


Komentáře

1 Eillienessis Eillienessis | Web | 4. září 2011 v 20:47 | Reagovat

penbože,co komentovat dřív? ^^
mrzí mě,že jsem na tom HP nakonec nebyla,i když musím říct,že ten pátek odpoledne byl vážně vydařený i tak:).Cožééé?! panu úžasnému odpouštím i to zelené tričko,tohle je totiž převelice skvělá zpráva.úplně vás v tom kině vidím ♥:D.
také máme nachemii jinou profesorku a už teď mohu téměř s jistotou říct,že mě to s ní nebude bavit.a ještě ke všemu mluví šíleně potichu,člověk musí napínat uši ze všech sil:D.a steelkám fandím:).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.