Září 2011

untitled.

30. září 2011 v 19:38 | Natt. |  diary.
uvidím Tuomase Holopainena! Nightwish přijedou do Prahy! (lístky si musím koupit tajně, táta by mi to jinak určitě nedovolil. a nevím jak pojmenovat článek, takže..
dostala jsem další trojku z matiky, hráli jsme poslední dvě hodiny divnou hru, která mě bavila. třídní měla blbou náladu a konečně jsme se snad ukončili dohady o tričkách. zítra budu celý den s D. nevím co budeme dělat, ale hlavně že se nebudu nudit. dneska jsem byla u babičky, pokecala jsem si s ní o všem, prodrbaly jsme všechny a to je hlavní. sotva jsem přišla domů vybafl na mě znechucený obličej bratra a nálada byla víte kde. ale ten termín koncertu to sakra vylepšil. teď se jen modlit ať ve stejný den nebo měsíc nepřijedou Evanescence, jinak mě asi klepne a budu se muset rozpůlit. jasně, samozřejmě bych dala přednost Evanescence. no, ale jinak doufám, že se mi Mr Holopainena povede odchytit, protože on je úplně... prostě náš Tuomas ♥ nejradši bych tam byla s A. a házela po Anette ananasy! (nemám ji ráda, babu jednu, ale kvůli tomu klávesákovi přežiju i její šmoulí hlas) jo a docela přemýšlím nad tím, že si půjdu sednout. je sice pravda, že lidi kteří sedí nezvednou tu svoji línou prdel a jen čumí, ale nechci být ukopaná stádem metalistů :( :D teda jako abych to objasnila... já je mám některé ráda, ale někteří jsou děsně agresivní! :D a klidně si tam stoupnu a budu si vyřvávat Nemo (vím že to Anette zkazí tak se ji bdu snažit přeřvat, vůbec nevím proč zpívá songy které sednou jenom Tarji! :D), ať si lidi čumí, stejně mě už nikdy neuvidí! :D to by bylo všechno, jdu si vzít něco k jídlu a potom si budu s někým povídat. mějte se, mám vás ráda. ♥
Natt.

is this real?

27. září 2011 v 18:49 | Natt. |  diary.
dostala jsem trojku z matiky a ještě nemám žádnou pětku, pořád je důvod ke slavení!
poslouchám my immortal a kroutím hlavou nad některýma lidma, jak na mě poukazujou ve svých komentářích a myslí si že jsem úplně blbá. haha, už jenom devět měsíců, potom už mě tu uvidí jenom o víkendech a možná ani to ne! jinak mám fajn náladu, ale nepřeju si momentálně nic jinýho než aspoň dvanáct hodin nerušenýho spánku. příští týden mám narozeniny, jedu do Prahy, dám si za všechny Starbucks, prolezu tisíc obchodů a polezu tím všem na nervy, budu ve stejnym městě s Hurts, zajdu si zavzpomínat k Tesla areně, vyfotím milion nic neříkajících fotek a bude. ve škole je všechno divný, nějak ty lidi ani po měsíci nepoznávám, jako by to ani nebyli oni, jako bych byla úplně někde jinde a né v té svojí třídě ve druhém patře. no, možná tomu jednou uvěřím. někteří se fakt děsně změnili, už nejsou na každodenním pořádku hádky o ničem. jasně, hádáme se, ale ne o úplných kravinách. pomalu mi začíná docházet, že za devět měsíců budu mít základku za sebou. svým způsobem mi bude chybět každý z nich, ikdyž některé zrovna dvakrát nemusím. zítra jede táta do Olomouce, musím mu říct že by mi mohl do KFC zajít pro twistera, do 29.9. mi platí že ho mám zadarmo ^^ a potom nemám být tlustá! no, to asi bude všechno, brzo se ozvu, snad :D

btw. jestli si stále pamatujete na pana X. tak o něm nebudu momentálně nic psát, protože prostě...... no nic.

and now i'm lost in paradise.

21. září 2011 v 20:26 | Natt. |  diary.
dostala jsem jedničku z matiky, jdeme slavit!
okay, mám se fajn, jsem sice unavená a je mi špatně, ale nějak mi to náladu nekazí. dneska jsem se byla fotit na občanku a na průkazku na bus, no nevypadám tam jak vůl? samozřejmě že vypadám. včera jsem totálně podělala chemii, pokud budeme zítra psát tak to dopadne asi stejně špatně. naopak z dějáku který mi nikdy nešel jsem dneska dostala jedničku a v pondělí dostanu další. aspoň něco. už přestanu o škole, jinak bych se asi možná rozčílila. no..akorát že nevím o čem psát. hlavně že jsem si ve škole v hlavě dávala dohromady všechno co napíšu. dobře, ještě něco ke škole. začínají mě bavit jindy nudné přestávky kdy s holkama pozorujem ze třídy lidi na chodbě. dneska jsme pozorovaly učitele chemie, který na nás pořád čučí jak kdyby neměl na chleba (sice ho dneska měl na svačinu, ale shodly jsme se na tom, že mezi dvěma chlebama neměl nic víc než svoje hlavolamy - potom začal s plnou pusou ječet. se dřevem v puse se musí ječet vážně zajímavě!) jo, holky mi budou vážně chybět. ale nehodlám zahodit přátelství jen kvůli tomu že se neuvidíme každý den :) ha, dobře.. pořád musím pozorovat lístky na Tarju který jsou sice hrozně ošklivý, ale miluju je! ♥ už jenom 115 (?) dní. a v sobotu uvidím po dvou měsících B. ! ♥ no, to bude všechno, nebo ještě napíšu něco co nechci a bude průser :P mějte se krásně, snad se brzo ozvu.

Natt.

say it's over. yes, it's over, but i need you anyway. say you love me, but it's not enough.

15. září 2011 v 20:22 | Natt. |  diary.
poslední článek ze třetího září? to není zas tak dlouhá doba a tenhle článek tu bude asi taky tvrdnout dlouho. můj život je poslední dny fakt zajímavý, ale většinu z toho sem psát nechci a když už bych něco chtěla tak se mi nechce. do školy chodím teprve čtrnáct dní a už mi to leze na nervy. ráno se přemáhám abych vstala, ve škole se snažím neusnout a ze školy chodím unavenější než kdy dřív. chytám nervy na učitele chemie, který nám neustále do něčeho kecá, má debilní kecy a vůbec.. nemám ho ráda odjakživa. ještě že zítra nemáme ani jeho, ani jeho manželku. uf, miluju pátky.
poslouchám Evanescence. jak překvapivé. jak jsem vám tu v červenci psala, že upřednostňuju Evanescence před Tokio Hotel tak teď už je to úplně jasné. mám je pořád ráda, jasně, ale už to opravdu není to co to bývalo (nemyslím teď vzhled, to je mi opravdu u zadní části těla, ať si klidně vytetuje Bill na čelo Hello Kitty, žejo.) přijdou mi jiní a Ev jsou prostě tak... tak strašně fajn. vím, neznám je, ale.. strašně mě vždycky dojímá jak si Amy normálně povídá s fans, dělá všechno pro to aby měli všichni podpis, každého obejme a netváří se u toho jak kyselý zelí. jednou bych jí chtěla říct jak moc ji mám ráda. nebo ji aspoň viděla na vlastní oči.
no..tak jsem se vypsala, teď mi došlo že jsem vám sem nedala ani klip k what you want (já vím že to nikoho asi nezajímá, ale je to jen a jen můj blog, takže.. :*)

není to jejich nejlepší klip, možná jsem čekala víc :) pořád u mě vede Everybody's fool.

happy.

3. září 2011 v 19:54 | Natt. |  diary.
tak jsem si včera dala zase Harryho v kině. nejdřív jsem šla s K. se kterou jsme měly místa v šestý řadě, ale nakonec jsme se přemístili za čtvrtkou mých spolužáků. ještě předtím jsme potkaly A. kterou jsem strašně dlouho neviděla :) film jsem nějak moc nevnímala, protože vedle mě seděl někdo úžasný v zeleném tričku, který mi potřeboval sdělit hodně věcí :D ♥ Hp jsem vnímala až když Voldy zařval kletbu a já musela zadržovat smích, protože to nikomu nepřišlo vtipný :D potom byl najednou epilog, my šli ven a všem byla zima, což jsem nechápala. přitom oni byli oblečení a mně v šatech bylo horko. kdoví kdo za to může ;) haha, potom jsme stáli před obchodem s M., K. a H. a H. mě děsně štval :D
co se týká školy. zatím je to v pohodě, ale.. když jsem si tam ve čtvrtek sedla, cítila jsem se zvláštně. buď mě nechtěl nikdo naštvat hned první den, nebo si začínají uvědomovat že to je posledních deset měsíců. asi to bylo to první, protože hned v pátek jsme se málem pohádali. jo a změnil se nám učitel na chemii, jsem přesvědčena, že to nebudu zvládat.
a za 133 dní jdu na Tarju! ♥ strašně moc se těším, vůbec se mi nechce věřit tomu, že si splním další sen :') jo a nechci se chlubit, ale budu mít steelky které jsem vždycky chtěla :D no nic.. mějte se moc, moc krásně :)

Natt.

september 1st, the day angels were born.

1. září 2011 v 0:01 | Natt. |  tokio hotel.
už 22 :'))
nebudu to protahovat - HAPPY BIRTHDAY, KAULITZ TWINS. ♥