i'm back.

3. července 2011 v 9:57 | Natt. |  diary.
ahoj, ahoj. doufám že si užíváte prázdniny. no, moc dlouho jsem to bez toho blogu nevydržela, ale s více než dvěma články za měsíc asi nepočítejte. no, co nového? vlastně asi nic, vysvědčení dopadlo celkem dobře, mohlo to být horší, konečně žádná blbá čtyřka z fyziky. jsem fakt ráda. zrovna tu jím brambůrky s nutellou, náhodou na to jak je to divná kombinace tak to chutná dobře. ale ikdyby ne, po dnešní noci mi asi už neuškodí nic. nebudu říkat větu že už nebudu pít, protože to nedodržím. ale takhle špatně mi dlouho nebylo. musím se sama sobě smát. hned ráno jsem se pohádala s našima a odmítám jít někam z pokoje. haha, prý zaracha na celý červenec, to jo. mám tolik plánů a ještě budu sedět doma, ne? ať si.. mám je děsně ráda, alel někdy to přehání a poslední dobou jak jsme se nehádali tak tohle byla zas hádka za všechyn prachy.
ale teď k něčemu pozitivnějšímu. už zbývá jen půl roku do koncertu Tarji ♥ půl roku je podle vás dlouhá doba, ale přitom to je fakt úplně málo. uteče to jak voda a já najednou budu sedět ve vlaku směr Pardubice a budu nejšťastnější na světě. doufám že neztratím lístek, neumrznou mi prsty (ikdyž by mi to bylo jedno, kvůli ní si ty prsty nechám i uřezat :D). další věc, naprosto jsem propadla postcrossingu, ale lepší že mi leze do peněz tohle než třeba něco jinýho. za třetí, rozhodla jsem se vykašlat na ty zákazy rodičů a prázdniny si užiju! ♥ mějte se.

Natt.
 


Komentáře

1 Eillienessis Eillienessis | Web | 3. července 2011 v 11:06 | Reagovat

gratuluji k vysvědčení:)*.
pravda,ty prázdniny vážně slavně nezačínají,ale budou stroprocentně fajn,určitě víc než to.Tarja,tichá závist:D.Její hlas naživo,to musí být něco epickýho.♥
jsem blbá,když nevím,co je to postcrossing?:/:D

2 Ell. Ell. | 3. července 2011 v 11:07 | Reagovat

a TOM ! ....♥.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.