i know, that it's hard to be stuck with people that you love.

6. července 2011 v 19:13 | Natt. |  diary.
ahoj. tak jak se máte dneska? já vlastně celkem fajn, až na pár věcí. dneska jsme se byly s M. koupat, bylo to fajn, celkem jsme si to užily :) nevím proč, ale totálně miluju jízdu na tobogánu. mohla bych na něm jezdit donekonečna. nějak před třema hodinama jsem přijela domů, jsem unavená, ale konečně mám za sebou to, čeho jsem se tak bála. říct našim o nehodě s mobilem. nakonec jsem to opravdu svedla na bazén. táta na mě byl asi docela naštvaný jak jsem viděla, ale přešlo ho to. no, maminku raději vynechám, v té se asi vaří ještě pořád krev.
poslední dobou pořád jenom přemýšlím, jsem přecitlivělá a celkově nějaká divná. nechápu strašně moc věcí a nevím jestli je chápat chci. naopak vím tolik věcí o kterých jen tak někdo neví, ale.. taky nevím jestli je chci vědět nebo bych o nich raději nikdy neslyšela ani hlásku. zajímalo by mě jen, proč je život nespravedlivý. asi to k němu prostě patří. ale bolí to. a moc to bolí. nemyslím, že byste z tohoto vyčetli nějakou situaci a ani nechci. nechci o ní mluvit s nikým, bojím se o tom s někým mluvit, vysmál by se mi. už jsem na něco ale došla. za nespravedlonost života v tomto případě asi můžu já.
teď už nějaké pozitivnější věci. zítra to bude rok co jsem se poprvé viděla s Luci :) huu, musím ji vidět i letos. všechny musím vidět, jen nevím jak to stihnu :D musím končit, brácha otravuje -.- mějte se. ♥to byl zas nápad jit v nich do lesa o_O :D


a tahle potvora mě stáhla do potoka, děkuji Neli :* :DD
Natt.
 


Komentáře

1 Kattýý* Kattýý* | Web | 7. července 2011 v 12:57 | Reagovat

Tobogán je nejlepší věc na světě:))
A Nattynko, musíš myslet pozitivně a netrap se<3 Život je nespravedlivý a my se to prostě jen musíme naučit chápat;))
To už je rok co jste se viděly? Jak to utíká^

2 ☆Miss.Lien★ ☆Miss.Lien★ | Web | 9. července 2011 v 18:47 | Reagovat

tak ty abys tam nebyla ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.