Duben 2011

easter.

25. dubna 2011 v 11:06 | natt |  diary.
↓ ♥
zdravím vás po čtrnácti dnech, to ještě jde ne? co velikonoce? neslavím je, ale letos jsem udělala vyjímku a šla k M. ano, byla to sranda když jsme nestihli otevřít panovi P. jak nás pár lidí zmlátilo tak, že se mi bolestí chtělo i brečet. naštěstí už jsem doma, bolí mě hlava a chce se mi spát. do školy jdu ale jen zítra, ve středu jedu do Ostravy. no a čtvrtek a pátek nějak přežiju. pokud se zadaří tak v pátek půjdu domů už po páté hodině. jdu na Kabáty a jsem zas velice akční. ne nemůžu se spokojit s pátou až šestou řadou, musím být v první. a pokud se zadaří už fakt hodně tak to bude s mojí Marrynkou. ♥ fakt se modlím aby to vyšlo. jinak už jenom dva měsíce a budou zase prázdniny. ani nevím jestli se těším, možná jo. už zas nevím co psát, asi si založím tumblr a potom budu zas dvě hodiny hrát dobyvatele. mějte se krásně a nepřejezte se vajíček ;)

so maybe it’s true, that i can’t live without you.

10. dubna 2011 v 12:28 | Natt. |  diary.

jsem tu zase, sice nevím na jak dlouho bude tenhle článek tvrdnout jako první, ale co. potřebuju kecat a kecat a kecat. snad už se na můj blog ve třídě pozapomnělo, jedině v to doufám, potřebuju vám sdělit hned několik věcí. ale nebudu předbíhat. za poslední dny se u mě neděje nic zajímavého, snad kromě večerních bolestí břicha a ranních záchvatů kašle. připadám si už fakt jak důchodce nebo přinejmenším žena v předdůchodovém věku (s tím kašlem by se možná dalo říct i chlap). ráno mi dělá problém vstát, asi jsem si stále nezvykla na změnu času a proto každé ráno proklínám člověka který tohle vymyslel a v hloubi duše mu nadávám do kreténů.. i hůř.
škola? dlouhé to téma, ale absolutně se mi nechce rozebírat. plavu v matematice a fyzice a vidím to tak že brzo začnu plavat i v chemii. čtvrtletku z češtiny jsem pobobkovala jak jsem mohla, ale tu jedničku si tím snad nějak nepokazím. když si to tak vezmu, docela rychle to utíká. za dva měsíce budou zas prázdniny, konec osmého ročníku. potom jen deset měsíců a bude to pryč. všechno. ještě k tomu jsem absolutně vedle z toho že si budu muset zařizovat občanku, kterou ale nechci! stejně ji akorát tak ztratím, už to vidím.
pan P. ? bez komentáře. neustálé narážky, pošťuchování, usmívání a ani jeden se pořád nemáme k tomu abychom si to vyjasnili. možná jsem naivní, možná v jeho gestech vidím jen to co vidět chci, třeba to dělá jen ze srandy. bohužel, smůla se mi lepí na paty. jak jsem před pár sekundama napsala že se k tomu nemáme - já bych to možná už i zvládla. ne že bych mu to zrovna řekla face to face, ale.. když už jsem to chtěla napsat, měla jsem to přichystaný, byla jsem připravená tak si ten mimozemšťan nepřijde ani na tu podivnou sociální síť jménem facebook. ale je na tom vlastně ještě dobře - do kreténů ho neproklínám :D.
budu zase končit, nenapsala jsem všechno, ale klíží se mi zrak. v noci jsem toho moc nenaspala, měla jsem divné sny, takže si teď zalezu s knížkou do postele a možná na chvilku usnu. mějte se krásně, zlatíčka. ♥

Natt.