i want your lastname.

6. března 2011 v 21:46 | Natt. |  diary.
doteď bylo všechno fajn. možná jsem měla psát článek před deseti minutama, dopadl by líp. divný začátek, já vím. každopádně, jak se máte? doufám že líp než já. pomalu ale jistě se připravuju na smrt která nastane příští úterý. bojím se, hrozně moc. před rokem v ten den se mi plnil sen a letos? letos ten den probrečím. dokonce uvažuju o tom, že se nějak vyvleču ze školy, protože obličeje některých lidí by se mnou asi zamávaly ještě víc. dozvěděla jsem se teď dost špatnou věc, aspoň pro mě. týká se to X. ach jo :( bojím se o něj. jinak zítra jdu po týdnu prázdnin do školy. že by se mi chtělo se zrovna říct nedá, neumím absolutně nic, na matiku jsem se vykašlala, angličtinu se naučím ve škole a fyziku snad taky, mám divný pocit že mě zítra naše milá paní učitelka vyzkouší. minule jsme z fyziky psali, ale naštěstí jsem to zvládla na dvojku. nemůžu se dočkat letních prázdnin, až budu mít za sebou ten děsný osmý ročník. v devítce to snad už tak strašný nebude. ale bude mi chybět moje třída. na to, jak jsem je před rokem nesnášela, tak někteří se začali chovat normálně, čímž mě udivili, ale jsem ráda. mám je ráda vlastně skoro všechny, jsou sice hrozně dementní, ale to už k nim asi patří :D. naopak co bych nečekala, že se u nás ve třídě najdou mezi holkama tak šílené kopírky a svině. nerada to o nich píšu, protože se se všema vlastně bavím, ale to co dělají se jinak nazvat nedá, pardon. uděláme s M. něco, někdo z nich to má hned taky. a tak pořád dokola a už mě to vážně přestává bavit. odmítám se s něma o tom bavit, protože si myslím, že většině z nich by to bylo jedno a stejně by to dělaly dál. to nemá cenu. radši zůstanu ve třídě za toho magora, co je pořád ve svý bublině. před pár dny jsem začala přemýšlet o něčem, co by kopírovat jen tak někdo nemohl. někteří jste to už určitě četli u mě na facebooku, ale pro nezasvěcené: obarvit se na růžovo. jo, zní to šíleně, ale líbí se mi to. a moc. růžovou jako barvu moc nemusím, ale ty vlasy prostě... fhiewfhwe. ♥ jsem si ale vědoma toho, že se neobejdu bez zhnusených pohledů místních důchodců a hodin přednášek naší učitelky o tom jak si ničím vlasy a že jsem blázen a měla bych se jít léčit. neřeším to, vážně ne. jsou to moje vlasy, já si je ničím (přežily už toho hodně, jen bez viditelných změn a to si asi někteří neuvědomují..), je to můj styl, můj život který všem může být u zadní části těla. :) to by bylo asi všechno, brzo se zas ozvu.

natt.
 


Komentáře

1 Ell. Ell. | Web | 6. března 2011 v 22:05 | Reagovat

a nikdo mi nevymluví,že i kdyby byl tvůj článek samý pesismismus,stejně bych si ho vždycky užila ^^.
sice nevím,co s chudáčkem x. je,ale ať už je to cokoliv,doufám,že to bude v pohodě.škola je věčný problém.budu držet palce,se vším,hlavně s matikou:D:).měla by být povinně volitelná,říkám to pořád:D.
prázdniny neskutečně rychle utekly,brala bych ještě týden volna navíc.mrzí mě,že končí.byly to totiž jedny z těch nejlepších.co se týká osudného datumu,taky se toho bojím.vůbec nevím,co mám od sebe čekat,bojím se,že ten den opláču,a to pořádně.
jsem si jistá,že růžovou si jen tak někdo kopírovat netroufne:D.podle mě je ta barva skvělá:).důležité je,aby se to líbilo tobě a cítila jsi se tak dobře.to,co si o tom myslí okolí už nemusí být tvůj problém:).
♥.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.