mhm.

20. ledna 2011 v 21:25 | natt |  diary.
kampfderliebe.blog.cz

když se konečně odhodlám já, milostpán si odjede na víkend do polska. jo, tomu říkám smůla. vypadalo to všechno tak nadějně, měli jsme jít zítra ven a co z toho. nic. škola na tyhle věci není vhodný místo, takže to můžu ještě udělat tak, že ho budu pronásledovat cestou ze školy, až půjde sám tak k němu doběhnout a.. stejně chodí stejnou cestou jak já, tak co. jsem z toho už vážně unavená, nebaví mě pořád jenom mu oplácet usměvavý obličeje, vůbec nevím jak na tom u něho jsem a to je to nejhorší. nemám ráda nejistotu a té je teď na mě až přehnaně moc. pololetku z matiky nekomentuju, milion blbých chyb, můžu si za to sama, ale nějak to neřeším. neřeším už vůbec nic, pořád je to jenom on, on a zase on. každé odpoledne jsem ráda když přijdu domů, lehnu si s noťasem do postele a piju čaj, aspoň se odreaguju a né jak ve škole. každopádně jsem spokojená s dnešním dějepisem. psali jsme něco, co jsem se vůbec neučila, ale mám všechno takže nové pololetí začínám jedničkou. zítra píšeme ještě z matematiky, snad to taky bude jednička, už to celkem chápu, takže. vím, že vás to nebaví, ale někam se vypsat musím. vlastně po sobě ani nečtu co píšu, ale to je jedno. budu končit, mějte se krásně, líp než já a držte mi palce ať co nejdřív vyřeším pana P. 

natt.


 


Komentáře

1 Eillienessis Eillienessis | Web | 20. ledna 2011 v 22:27 | Reagovat

ráda čtu tvoje články,ať jsou jakékoliv:)
Polsko? Jak si to jako představuje?!:D :/
držím všechny prsty,i na nohách,jen aby se to všechno konečně nějak vykrystalizovalo (to je šílený slovo) a nejlépe k něčemu mnohem lepšímu ♥:).
čtvrletku z matematiky raději také nekomentuju.čeká mě zítra a mám z toho pěkně blbý pocit:/.nerada bych měla trojku na vysvědčení,celé by mi ho úplně zkazila.příšerné.
opatruj se:) ♥.

2 Kaylee Kaylee | Web | 21. ledna 2011 v 20:13 | Reagovat

Natt, strašně moc ti držím palce. uvidíš, jednou za ním doběhneš, až bude sám. a náhodou, tvé články mě baví. mají hlavu a patu! ♥
na matiku se vykašli! a blahopřeji ti k té jedničce z dějepisu ♥♥
a já po sobě články taky nečtu.. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.